امروز
 جمعه , 07/آذر/1393
 Friday , 28/November/2014

حدیث نور

شرکتهای تابعه

صندوق بازنشستگی صدا و سیما
فهرمانی تیم فوتبال صندوق بازنشستگی در مسابقات جام شهدای سازمان چاپ فرستادن به ایمیل

«یادبود مرحوم مهدی نفر خبرنگارورزشی سازمان»

تیم فوتبال صندوق بازنشستگی در مسابقات جام شهدای سازمان،یادبود مرحوم مهدی نفر خبرنگارورزشی سازمان شرکت نموده و موفق به اخذ مقام قهرمانی گردید. این مسابقات با شرکت 10 تیم در دو گروه 5 تیمی برگزار گردید که در نهایت تیم فوتبال صندوق بازنشستگی با شکست حریفان به فینال مسابقات راه یافت و در نهایت در ضربات پنالتی موفق به شکست تیم فوتبال امور کالا و کسب قهرمانی گردید .

رده بندی تیم ها :

1-تیم اول صندوق بازنشستگی

2-تیم دوم امور کالا

3- تیم فنی پخش

 

4-تیم شبکه تماشا نیز موفق به اخذ جام اخلاق گردید

عکس های مرتبط  در ادامه مطلب

 

ادامه مطلب...
 
شهادت امام سجاد علیه السلام تسلیت باد چاپ فرستادن به ایمیل

 

استراتژی امام سجاد علیه السلام

پیشوای چهارم درکلام مطهر

خطبه هاى امام سجّاد علیه السلام

زندگينامه امام سجاد علیه السلام

 
فرا رسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام تسلیت باد چاپ فرستادن به ایمیل

مسلم بن عقيل سفیر شهادت-یک

مسلم بن عقيل سفیر شهادت-دو

ورود به سرزمین کرب وبلا

از مدینه تا کربلا همراه با سیدالشهداء علیه السلام

اهداف قیام امام حسین (علیه السلام) از منظر علمای شیعه

حضرت رقیّه (سلام الله علیها) در اوراق تاریخ

علي اکبر (علیه السلام)؛ الگوي ايمان و ادب و شجاعت

فداکاری زینب (سلام الله علیها) و فرزندانش در کربلا

فلسفه عزاداري و گريه براي امام حسين علیه السلام

قاسم بن الحسن (علیه السلام)؛ اسوه نوجوانان

کيفيّت شهادت طفل شيرخوار امام حسين علیه السلام

مروری بر اعمال و وقایع ماه محرم

نقش ‏آفرینی حضرت عباس(علیه السلام) در حماسه عاشورا

 

 

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 4 آبان 1393 ، 12:57
 
بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامي«مدظلّه‌العالي» در حرم رضوی در آغاز سال ۹۱ چاپ فرستادن به ایمیل
بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحيم‌
الحمدللّه ربّ العالمين و الصّلاة و السّلام على سيّدنا و نبيّنا ابى‌القاسم المصطفى محمّد و على ءاله‌ الأطيبين الأطهرين المنتجبين سيّما بقيّةاللّه فى الأرضين.
خداوند متعال را از اعماق دل سپاسگزارم كه به ما فرصت و توفيق داد تا يك بار ديگر و يك سال ديگر در جوار بارگاه آسمانى حضرت اباالحسن علىّ‌بن‌موسى‌الرّضا (سلام اللّه عليه) با شما مردم عزيز، جوانان عزيز، چه مردم عزيز مشهد و مجاوران، چه زائران محترم، برادران و خواهران ديدار كنيم و روز آغازين سال را متبرك شويم به نشستن در زير سايه‌ى حريم اين بزرگوار و مرقد مبارك ايشان.
عيد نوروز و حلول سال جديد را تبريك عرض ميكنم و اميدوارم اين سالى كه در آن وارد شديم، براى همه‌ى ملت ايران سال شادى، گشايش، دلخوشى، نشاط و فعاليت و توفيق در راه كسب معارف حقه و تقواى الهى بوده باشد.
در اين ديدار، چند مطلب را با شما برادران و خواهران در ميان ميگذارم. مطلب اول، نگاه كوتاهى است به آنچه كه در سال گذشته بر ما و ملت ما و كشور ما و در رابطه‌ى با ما در جهان و در منطقه گذشت. علت اينكه به مسائل سال 90 و عمدتاً به موفقيتهاى ملت ايران در اين سال ميپردازم، رجزخوانى‌هاى دشمنان و بدخواهان ما در مقابل ملت عزيز ماست. سران استكبار، تكيه‌دهندگان بر مسندهاى زر و زور و همچنين خرده‌ريزهاى اينها در منطقه‌ى خود ما، با همه‌ى توان - توان مالى‌شان، توان تبليغاتى‌شان، توان سياسى‌شان - سعى ميكنند ملت ايران را مرعوب كنند، ملت ايران را مأيوس كنند. هر كسى تبليغات سياسى بدخواهان ملت ايران را دنبال كرده باشد، اين را درمى‌يابد كه تلاشهاى عملى، تلاشهاى اقتصادى، تلاشهاى سياسى، تهديدهاى امنيتى و نظامى، همه براى اين است كه اين موجود فعال، زنده، پرنشاط و پرهمتِ توانا، يعنى ملت ايران را كه در وسط ميدان با شجاعتِ تمام ايستاده است و در حال حركت به جلو است، از پيشروى باز بدارند، او را نااميد كنند، او را از حضور در اين عرصه بترسانند. در حقيقت در مقابل شعار «ما ميتوانيم» كه امام بزرگوار اين شعار را به ما تعليم داد، انقلاب به ما جرأت داد كه بگوئيم «ميتوانيم»، ميخواهند به ملت ايران بقبولانند كه شما نميتوانيد؛ با همه‌ى توان در پى اين هستند كه اين هدف را دنبال كنند. سال 90 اوج فعاليتهاى آنها بود. و من ميخواهم بر روى اين نكته تكيه كنم كه على‌رغم آنها، به كورى چشم آنها، ملت ايران در سال 90 با حركات خود، با پيشرفت خود، با تصميم‌گيرى‌هاى خود، به همه‌ى دنيا، از جمله به دشمنان، باز هم به طور مكرر فهماند كه «ما ميتوانيم».
آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 23 فروردين 1391 ، 15:43
ادامه مطلب...
 
پيام نوروزی ۱۳۹۱ رهبر معظّم انقلاب اسلامي«مدظلّه‌العالي» چاپ فرستادن به ایمیل

بسم ‏اللَّه ‏الرّحمن ‏الرّحيم‏
يا مقلّب القلوب و الأبصار يا مدبّر اللّيل و النّهار يا محوّل الحول و الأحوال حوّل حالنا الى احسن الحال.
اللّهمّ كن لوليّك الحجّة بن الحسن صلواتك عليه و على ءابائه فى هذه السّاعة و فى كلّ ساعة وليّا و حافظا و قائدا و ناصرا و دليلا و عينا حتّى تسكنه ارضك طوعا و تمتّعه فيها طويلا.
اللّهمّ اعطه فى نفسه و ذريّته و شيعته و رعيّته و خاصّته و عامّته و عدوّه و جميع اهل الدّنيا ما تقرّ به عينه و تسرّ به نفسه.

تبريك عرض ميكنم عيد نوروز و فرا رسيدن سال نو را به همه‏ ى هم ‏ميهنان عزيز در سراسر كشور، و به همه ‏ى ايرانيانى كه در هر نقطه‏اى از دنيا سكونت دارند، و به همه ‏ى ملتهائى كه عيد نوروز را گرامى ميدارند؛ بالخصوص تبريك عرض ميكنم به خانواده‏ هاى عزيز شهيدان، به جانبازان، به خانواده‏ هاشان، به همه ‏ى ايثارگران، به همه‏ ى فعالان عرصه‏ هاى مختلف. آرزو ميكنم  و دعا ميكنم كه خداوند متعال براى ملت ايران بهروزى، شادى، نشاط و دلِ خوش در اين سال جديد مقدر بفرمايد و بدخواهان اين ملت را در اهدافشان، در تلاشهاشان ان‏شاءاللَّه ناكام كند. 
سالى كه گذشت - سال 90 - يكى از سالهاى پرحادثه در سطح جهان و در منطقه و در كشور ما بود. آنچه كه در مجموع انسان مشاهده ميكند، اين است كه اين حوادث بر روى هم به سود ملت ايران و در راه كمك به هدفهاى آن، تمام شده است. آن كسانى كه اهداف بدخواهانه‏اى درباره ‏ى ملت ايران و ايران و ايرانى در سر مي پرورانند، در كشورهاى غربى دچار مشكلات گوناگون هستند. در سطح منطقه، ملتهائى كه جمهورى اسلامى از آنها همواره حمايت كرده است، به هدفهاى بزرگى دست پيدا كرده‏اند؛ ديكتاتورهائى به زير كشيده شدند؛ قانونهاى اساسىِ مبتنى بر اسلام در كشورهائى تصويب شد؛ دشمن درجه‏ى يك امت اسلامى و ملت ايران - يعنى رژيم صهيونيستى - در محاصره قرار گرفت. در داخل كشور، به معناى حقيقى كلمه، سال 90، سال بروز اقتدار ملت ايران بود. در جنبه ‏ى سياسى، ملت ايران در اين سال، چه در راهپيمائى بيست و دوى بهمن، چه در انتخابات دوازدهم اسفند، آنچنان حضورى از خود نشان داد و آنچنان شاخصى را براى اقتدار ملى در تاريخ منطقه ثبت كرد كه نظير آن را در گذشته كمتر داشتيم.


ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 34