امروز
 دوشنبه , 11/اسفند/1393
 Monday , 02/March/2015

حدیث نور

شرکتهای تابعه

صندوق بازنشستگی صدا و سیما
سال نو میلادی مبارک باد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه ، 13 دی 1393 ، 08:06

 
میلاد حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار مبارک باد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه ، 4 اسفند 1393 ، 09:20

 

پرستارى در نگاه دين

زيارتنامه حضرت زينب سلام الله علیها

زینب علیها السلام الگوى ماندگار

شکوفه های امید

فضایل و ویژگی های حضرت زینب سلام الله علیها

معرفی کتاب خصائص الزینبیه یا ویژگیهای حضرت زینب علیها السلام

نگاهی به آموزه‏های سياسی اجتماعی حضرت زينب سلام الله علیها

 
رئيس مجامع شركت‌هاي وابسته به سازمان صدا و سيما منصوب شد چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 3 دی 1393 ، 23:29

با حكم رئيس سازمان صدا و سيما ، آقاي پدرام كرباسيان به عنوان رئيس مجامع شركت هاي وابسته به سازمان صدا و سيما و صندوق بازنشستگي منصوب شد .

 

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي ، دكتر محمد سرافراز در اين حكم از كرباسيان ارائه برنامه عملياتي و تلاش براي كسب درآمد براي سازمان ، و ساماندهي شركت‌ها و موسسات وابسته به سازمان و صندوق بازنشستگي را خواسته است .

ادامه مطلب...
 
بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامي«مدظلّه‌العالي» در حرم رضوی در آغاز سال ۹۱ چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 23 فروردين 1391 ، 14:22
بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحيم‌
الحمدللّه ربّ العالمين و الصّلاة و السّلام على سيّدنا و نبيّنا ابى‌القاسم المصطفى محمّد و على ءاله‌ الأطيبين الأطهرين المنتجبين سيّما بقيّةاللّه فى الأرضين.
خداوند متعال را از اعماق دل سپاسگزارم كه به ما فرصت و توفيق داد تا يك بار ديگر و يك سال ديگر در جوار بارگاه آسمانى حضرت اباالحسن علىّ‌بن‌موسى‌الرّضا (سلام اللّه عليه) با شما مردم عزيز، جوانان عزيز، چه مردم عزيز مشهد و مجاوران، چه زائران محترم، برادران و خواهران ديدار كنيم و روز آغازين سال را متبرك شويم به نشستن در زير سايه‌ى حريم اين بزرگوار و مرقد مبارك ايشان.
عيد نوروز و حلول سال جديد را تبريك عرض ميكنم و اميدوارم اين سالى كه در آن وارد شديم، براى همه‌ى ملت ايران سال شادى، گشايش، دلخوشى، نشاط و فعاليت و توفيق در راه كسب معارف حقه و تقواى الهى بوده باشد.
در اين ديدار، چند مطلب را با شما برادران و خواهران در ميان ميگذارم. مطلب اول، نگاه كوتاهى است به آنچه كه در سال گذشته بر ما و ملت ما و كشور ما و در رابطه‌ى با ما در جهان و در منطقه گذشت. علت اينكه به مسائل سال 90 و عمدتاً به موفقيتهاى ملت ايران در اين سال ميپردازم، رجزخوانى‌هاى دشمنان و بدخواهان ما در مقابل ملت عزيز ماست. سران استكبار، تكيه‌دهندگان بر مسندهاى زر و زور و همچنين خرده‌ريزهاى اينها در منطقه‌ى خود ما، با همه‌ى توان - توان مالى‌شان، توان تبليغاتى‌شان، توان سياسى‌شان - سعى ميكنند ملت ايران را مرعوب كنند، ملت ايران را مأيوس كنند. هر كسى تبليغات سياسى بدخواهان ملت ايران را دنبال كرده باشد، اين را درمى‌يابد كه تلاشهاى عملى، تلاشهاى اقتصادى، تلاشهاى سياسى، تهديدهاى امنيتى و نظامى، همه براى اين است كه اين موجود فعال، زنده، پرنشاط و پرهمتِ توانا، يعنى ملت ايران را كه در وسط ميدان با شجاعتِ تمام ايستاده است و در حال حركت به جلو است، از پيشروى باز بدارند، او را نااميد كنند، او را از حضور در اين عرصه بترسانند. در حقيقت در مقابل شعار «ما ميتوانيم» كه امام بزرگوار اين شعار را به ما تعليم داد، انقلاب به ما جرأت داد كه بگوئيم «ميتوانيم»، ميخواهند به ملت ايران بقبولانند كه شما نميتوانيد؛ با همه‌ى توان در پى اين هستند كه اين هدف را دنبال كنند. سال 90 اوج فعاليتهاى آنها بود. و من ميخواهم بر روى اين نكته تكيه كنم كه على‌رغم آنها، به كورى چشم آنها، ملت ايران در سال 90 با حركات خود، با پيشرفت خود، با تصميم‌گيرى‌هاى خود، به همه‌ى دنيا، از جمله به دشمنان، باز هم به طور مكرر فهماند كه «ما ميتوانيم».
ادامه مطلب...
 
دهه فجر مبارک باد چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 12 بهمن 1393 ، 10:35

 

آثار و نتايج انقلاب اسلامى ايران

الگوى زن مسلمان، الگوى زن غربى

امـام و جـوانـان، گذشته، حـال و آينـده

انقلاب اسلامي و رستاخيز شيعه

خاطره مقام معظم رهبرى از روز بازگشت امام خمينى (رحمة الله علیه) به ایران

دستاوردهای سه دهه تلاش

روز شمار وقایع انقلاب اسلامی در یک نگاه

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 37