امروز
 دوشنبه , 07/ارديبهشت/1394
 Monday , 27/April/2015

حدیث نور

شرکتهای تابعه

صندوق بازنشستگی صدا و سیما
سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی گرامی باد چاپ فرستادن به ایمیل
يكشنبه ، 16 فروردين 1394 ، 11:05

بیانات مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴

 
شهادت امام علی النقی الهادی (علیه السلام) تسلیت باد چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 2 ارديبهشت 1394 ، 00:17

امام هادی(علیه السلام) و یک نکته از روانشناسی اجتماعی

حجت محوری و امام هادی علیه السلام

حکایاتی از امام هادی علیه السلام

خلاصه ای از زندگانی حضرت امام هادی علیه السلام

سيره اخلاقى امام هادى علیه السلام

 

 

 

 
سال نو میلادی مبارک باد چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه ، 13 دی 1393 ، 08:06

 
بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامي«مدظلّه‌العالي» در حرم رضوی در آغاز سال ۹۱ چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 23 فروردين 1391 ، 14:22
بسم‌اللّه‌الرّحمن‌الرّحيم‌
الحمدللّه ربّ العالمين و الصّلاة و السّلام على سيّدنا و نبيّنا ابى‌القاسم المصطفى محمّد و على ءاله‌ الأطيبين الأطهرين المنتجبين سيّما بقيّةاللّه فى الأرضين.
خداوند متعال را از اعماق دل سپاسگزارم كه به ما فرصت و توفيق داد تا يك بار ديگر و يك سال ديگر در جوار بارگاه آسمانى حضرت اباالحسن علىّ‌بن‌موسى‌الرّضا (سلام اللّه عليه) با شما مردم عزيز، جوانان عزيز، چه مردم عزيز مشهد و مجاوران، چه زائران محترم، برادران و خواهران ديدار كنيم و روز آغازين سال را متبرك شويم به نشستن در زير سايه‌ى حريم اين بزرگوار و مرقد مبارك ايشان.
عيد نوروز و حلول سال جديد را تبريك عرض ميكنم و اميدوارم اين سالى كه در آن وارد شديم، براى همه‌ى ملت ايران سال شادى، گشايش، دلخوشى، نشاط و فعاليت و توفيق در راه كسب معارف حقه و تقواى الهى بوده باشد.
در اين ديدار، چند مطلب را با شما برادران و خواهران در ميان ميگذارم. مطلب اول، نگاه كوتاهى است به آنچه كه در سال گذشته بر ما و ملت ما و كشور ما و در رابطه‌ى با ما در جهان و در منطقه گذشت. علت اينكه به مسائل سال 90 و عمدتاً به موفقيتهاى ملت ايران در اين سال ميپردازم، رجزخوانى‌هاى دشمنان و بدخواهان ما در مقابل ملت عزيز ماست. سران استكبار، تكيه‌دهندگان بر مسندهاى زر و زور و همچنين خرده‌ريزهاى اينها در منطقه‌ى خود ما، با همه‌ى توان - توان مالى‌شان، توان تبليغاتى‌شان، توان سياسى‌شان - سعى ميكنند ملت ايران را مرعوب كنند، ملت ايران را مأيوس كنند. هر كسى تبليغات سياسى بدخواهان ملت ايران را دنبال كرده باشد، اين را درمى‌يابد كه تلاشهاى عملى، تلاشهاى اقتصادى، تلاشهاى سياسى، تهديدهاى امنيتى و نظامى، همه براى اين است كه اين موجود فعال، زنده، پرنشاط و پرهمتِ توانا، يعنى ملت ايران را كه در وسط ميدان با شجاعتِ تمام ايستاده است و در حال حركت به جلو است، از پيشروى باز بدارند، او را نااميد كنند، او را از حضور در اين عرصه بترسانند. در حقيقت در مقابل شعار «ما ميتوانيم» كه امام بزرگوار اين شعار را به ما تعليم داد، انقلاب به ما جرأت داد كه بگوئيم «ميتوانيم»، ميخواهند به ملت ايران بقبولانند كه شما نميتوانيد؛ با همه‌ى توان در پى اين هستند كه اين هدف را دنبال كنند. سال 90 اوج فعاليتهاى آنها بود. و من ميخواهم بر روى اين نكته تكيه كنم كه على‌رغم آنها، به كورى چشم آنها، ملت ايران در سال 90 با حركات خود، با پيشرفت خود، با تصميم‌گيرى‌هاى خود، به همه‌ى دنيا، از جمله به دشمنان، باز هم به طور مكرر فهماند كه «ما ميتوانيم».
ادامه مطلب...
 
میلاد امام محمد باقر (ع) و حلول ماه رجب مبارک باد چاپ فرستادن به ایمیل
دوشنبه ، 31 فروردين 1394 ، 08:41

پیشوای پنجم حضرت امام محمد باقر علیه السلام

راههاي كنترل خشم و غضب از نگاه امام باقر علیه السلام

زندگی اجتماعی امام باقر علیه السلام

فضیلت ماه رجب و مناسبت‌های مهم آن

كجايند مردان و زنان رجب

مسئوليت هاي شيعه در آئينه كلام امام باقر علیه السلام

نیایش‌هایی از امام محمد باقر علیه السلام

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 38